Jak efektywnie obsługiwać swoich odbiorców? Poznaj zalety platformy sprzedaży B2B 

Prowadzisz biznes e-commerce? Z pewnością wiesz, jak ważna jest sprawna komunikacja online z klientami. Aby zaistnieć w branży, potrzebujesz skutecznej strategii, która sprawi, że działania Twojej firmy będą płynne i jeszcze lepiej dostępne dla odbiorców. Jak wdrożyć się w biznes i wyprzedzić konkurencję? Poznaj platformę sprzedażową B2B dedykowaną dla sektora handlowego.

Ehurtownia – elektroniczna platforma sprzedaży B2B

Poznaj narzędzie, które ułatwi codzienną komunikację między dostawcą a odbiorcami. Jednym z nowoczesnych rozwiązań polecanych średnim i dużym przedsiębiorstwom jest ehurtownia B2B, czyli platforma handlowa, która umożliwia składanie zamówień i obsługę dokumentów z poziomu jednego oprogramowania. Klienci mogą zamawiać asortyment z bieżącej oferty zarówno w trybie online, jak i offline – czyli także w lokalizacji, gdzie dostęp do internetu jest ograniczony.

Ehurtownia Infinite – korzyści dla użytkowników

Przedsiębiorcy w każdej branży doskonale zdają sobie sprawę, że tym, co umożliwia trwały postęp w rozwoju firmy, jest automatyzacja. Z myślą o osobach, które planują zwiększyć sprzedaż i usprawnić proces składania zamówień, marka Infinite stworzyła dedykowaną platformę handlową B2B. Wśród kluczowych funkcjonalności należy wymienić:

  • dostęp do bieżącej oferty online,
  • informacje o płatnościach i limitach kredytowych,
  • wymagane minimum logistyczne,
  • harmonogram dostaw,
  • liczne filtry umożliwiające szybkie wyszukiwanie produktów,
  • dostęp do historii zamówień,
  • panel promocyjny.

 

Warto nadmienić, że z rozwiązań marki Infinite korzystają największe dyskonty oraz przedsiębiorstwa w Polsce, by ich przedstawiciele mogli jeszcze efektywniej prezentować aktualną ofertę i upłynnić proces składania zamówień.

Użytkowanie platformy Ehurtowni Infinite daje wachlarz korzyści zarówno przedsiębiorcy, jak i jego odbiorcom. To przede wszystkim szybsza realizacja zamówień i większa efektywność pracowników, a także eliminacja wszelkich błędów dzięki automatyzacji. Korzystanie z platformy B2B oznacza dla przedsiębiorcy przede wszystkim redukcję kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Dostępną treść można spersonalizować i jeszcze lepiej dopasować ofertę do danego odbiorcy.

Ehurtownia Infinite – sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy

Jeśli poszukujesz narzędzia, które będzie niezawodne i niezastąpione w codziennej pracy, Ehurtownia Infinite to znakomity wybór. Platforma jest zintegrowana z programem magazynowym, co umożliwia przesyłanie faktur do dowolnego systemu ERP – błyskawicznie i bez ryzyka błędów.

Zarządzanie procesami w łańcuchu dostaw stanie się o wiele łatwiejsze, a współpraca z odbiorcami przyjemna i nastawiona na cel. Ehurtownia B2B to platforma, dzięki której zoptymalizujesz kluczowe procesy w swoim przedsiębiorstwie, wyeliminujesz błędy i zredukujesz koszty. Zaufaj specjalistom z Infinite – wieloletnie doświadczenie w branży IT przełożyło się na perfekcyjną znajomość rynku i potrzeb przedstawicieli średnich i dużych firm zarówno w kraju, jak i za granicą.